חייגו אלינו - 0522230333

סטודיו לצילום

אודות פשה צלם

 

 

צלם צריך לדעת לתפוס את הרגעים המרגשים, המחמיאים והיפים ביותר של המצולמים, הוא צריך להבין ולהרגיש את האנשים אשר ניצבים מולו, לדעת למה הם מצפים ובאמצעות הידע המקצועי שברשותו, המצלמות והציוד האיכותי להנציח את אותם הרגעים וליצור מהם תמונות מרגשות ויפות, תמונות אשר משקפות בצורה הטובה ביותר את אותם הרגעים.
ובכדי להצליח לעשות זאת בצורה הנכונה, צריך קודם כל לאהוב צילום ולדעת להרגיש את המצלמה.

 

אם אתם מחפשים צלם אשר עונה על כל הפרמטרים הללו, הגעתם למקום הנכון.
פשה סטודיו הינו צלם עם ניסיון רב בתחום. פשה סטודיו מתמחה בין היתר בצילום אירועים, בצילום ילדים, תינוקות והיריון, צילום בר מצווה – בת מצווה ,צילום משפחה ועוד…
פשה סטודיו מקפיד בשלב הראשון להבין בצורה מעמיקה את כל הצרכים, הרצונות והציפיות של המצולמים מאותם הצילומים ורק לאחר מכן הוא מתחיל בעבודת הצילום אשר תענה על כל אותן הדרישות.

 

פשה סטודיו מתמחה הן בצילומי חוץ בכל לוקשיין שתבחר או שהוא ימליץ לכם עליו והן בצילומי סטודיו אשר מתבצעים בסטודיו המרווח, המאובזר והמעוצב שלו בנתניה.

 

אז אם גם אתם מעוניינים בהנצחת רגעים שונים באופן מקצועי וביצירת זיכרונות מרגשים בדמותן של תמונות קסומות, כל שאתם צריכים לעשות זה ליצור קשר עם פשה סטודיו וליהנות הן מיום צילום חוויתי באווירה נעימה והן מהתוצאה – תמונות יפות שילוו אתכם שנים ארוכות.

צרו קשר היום

מעוניינים לקבל פרטים נוספים?אהבתם את מה שראיתם?
מלאו את פרטיכם בטופס הבא ואני אחזור אליכם בהקדם

שלח