חייגו אלינו - 0522230333

סטודיו לצילום

למה צריך צילום משפחה מקצועי?

משפחה היא הדבר החשוב ביותר. היא מלווה אותנו מרגע היוולדנו ותמיד נמצאת שם בשבילנו. מבט באלבומים המשפחתיים שנמצאים בבית הורינו ובבית סבתא מלמד על כך שבעבר צילום משפחה היה חלק ניכר ובלתי נפרד מהחיים. כיום צילום המשפחה השתנה לא מעט בזכות מכשירי הטלפון החכמים שמאפשרים לכולנו לצלם בכל רגע תמונות באיכות טובה ולהעבירן ישירות למחשב או לרשתות החברתיות. הטכנולוגיה שינתה אלת עולם הצילום, אך לא שינתה את האהבה ואת הכמיהה לצלם ולתעד כל מה שקורה סביבנו.

 

ההיסטוריה חוזרת

נדמה כי בכל רגע נתון אנחנו אוהבים ליהנות מההזדמנות לצלם את העולם שסביבנו, בין אם מדובר במשפחה שלנוף בחברים, בעבודה או בעוגה מוצלחת שאפינו ואנחנו רוצים להתגאות בה. בתוך מגוון האפשרויות הללו נראה כי צילום משפחה הוא דבר שמעט נשכח מהעולם, אולם אם נשים לב לרגע נראה כי המגמה כיום היא לקראת חזרה לצילום המשפחה המסורתי.

 

הצלם השכונתי

בעבר הלא מאד רחוק כל בני המשפחה היו לובשים את מיטב הבגדים שלהם וניגשים לצלם השכונתי שהיה מעמיד אותם אל מול רקע ססגוני ועורך תמונה משפחתית שתישמר דורות רבים. כיום הצלמים השכונתיים התחלפו בסטודיו מפוארים לצילום שמאפשרים לכל מי שמעוניין לערוך צילומי משפחה איכותיים ויפים. פשה סטודיו מתמחה בצילומי משפחה, צילום תינוקות, צילום ניו בורן וצילומי הריון. יום הצילום בו הוא חוויתי ומספק חוויה מגבשת לכל המשפחה.

 

בניגוד לצילום המאופק והשמרני של העבר צילום משפחה כיום הוא דבר מגוון. הצילום נמשך כמה שעות ובמהלכו מצלם הצלם תמונות בעלות אופי ספונטני. הרקעים והתפאורות הם משתנים וניתנים לבחירה על ידי הצלם ועל ידי המשפחה. אפשר להוסיף איפור ובסטודיו מוצע מגוון רחב של אביזרי צילום ותפאורות. בסיומם התהליך מקבלת המשפחה מבחר עצום של כמה מאות של תמונות באיכות גבוהה למדי. ניתן להוסיף אלבום דיגיטלי מעוצב, כך שהתוצאה המהודרת תישמר עוד שנים ארוכות. צילום משפחה מזכיר לנו מה חשוב באמת. הוא מעמיד את המשפחה הגרעינית במרכז ובעזרת תאורה נכונה, תשומת לב וזוויות נכונות מאפשר לימור מזכרת מדהימה שתישמר לעוד שנים רבות.

צרו קשר היום

מעוניינים לקבל פרטים נוספים?אהבתם את מה שראיתם?
מלאו את פרטיכם בטופס הבא ואני אחזור אליכם בהקדם

שלח