חייגו אלינו - 0522230333

סטודיו לצילום

מה חשוב לדעת על צילום ילדים

ילדים הם דבר קסום ונפלא. צחוקם המהדהד הוא מידבק ותהליך הגדילה שלהם הוא מרתק. התבוננות בילד משחק או סתם בוהה להנאתו יכולה ללמד אותנו דבר אופנים על עצמנו, על דברים שכבר שכחנו מהם או על דברים שמעולם ולא ידענו. עד כמה שזה נשמע מצחיק, כולנו הינו פעם ילדים. אם נתבונן באלבום התמונות שלנו מהילדות נגלה כמה דומים לנו ילדינו וכמה תמימות ניבטת מאותם אלבומים. לא בכדי כולנו אוהבים לשגות בנוסטלגיה ולדפדף מידי פעם באלבומי הילדות שלנו.

 

חן הילדות

צילום ילדים הוא מלא חן בלתי מוסבר. שברי רגעים של ילדות, צילומים מצחיקים וצילומי משפחה מזכירים לנו מאין באנו, עלך מה חלמנו ומה תמיד רצינו לעשות. אם נתבונן היטב באלבומי התמונות שלנו נגלה שתמונות רבות מצולמות בציוד חובבני, בזוויות לא נכונות, עם תאורה לא מחמיאה ואולי זה היופי שלהם. אולם, עדיים נדמה שחסר משוה. בעבר הלא מאד רחוק נהוג היה לצלם ילדים אצל צלם מקצועי שהעמיד אותם בתנוחה קפואה וצילם אות כולם עם אותה תפאורה.

 

כולנו מתעדים

עם השנים התופעה הזו נעלמה כי כולנו הפכנו להיות מתעדים: בטלפון החכם או במצלמות הביתיות כולנו אוהבים לצלם ומעדיפים את הצילום הספונטני והמשוחרר נטל העכבות. כיום, נראה שיש מגמה של חזרה לצילום מקצועי עם נגיעות מעט שונות. את הצילום הקפדני והמהונדס של העבר מחליף צילום ילדים מקצועי שעושה שימוש בתאורה נכונה, רקע ססגוני שניתן להחל]פה, אביזרי צילום וזוויות נכונות שמחמיאות ומייצרות צילום מרהבי. כל זה עם ספונטניות, נגיעה אישית ומערובת של הילדים וההורים בקבלת ההחלטות על הסט.

 

החזרה לסטודיו

כן, האהבה שלנו לצילום החזירה את צילום הסטודיו למשחק, עם מעט שיק ופלפל של המאה ה 21 .כיום צילום ילדים הוא חוויה מהנה שנמשכת כמה שעות . זה יכול להיות לקראת בר או בת המצווה או סתם יום כיף משפחתי, או חוויה מגבשת .ניתן לצלם את כל ילדי המשפחה וגם ליצור מזכרת קסומה לדורות הבאים. פשה סטודיו מציע חוויה שלך כיף לכל המשפחה בסטודיו מרהיב ומאובזר. ניתן לבחור תלבושות ורקעים, תפאורות ולשלב גם איפור.

צרו קשר היום

מעוניינים לקבל פרטים נוספים?אהבתם את מה שראיתם?
מלאו את פרטיכם בטופס הבא ואני אחזור אליכם בהקדם

שלח