חייגו אלינו - 0522230333

סטודיו לצילום

צילום היריון

לא סתם כולם אומרים לך שאת נראית יפה במיוחד וממש זוהרת, את גם מרגישה ככה ואין זה פלא – כי בעוד זמן קצר ההיריון שלך יסתיים והתוצר שלו יהיה התינוק האהוב שלך. אבל עד שזה יקרה כדאי שתצרי לעצמך זיכרונות מהתקופה הזאת – תמונות הריון מקצועיות הן לבדך והן עם בן זוגך.

 

אתם מוזמנים להגיע לסטודיו המרווח והמעוצב של פשה סטודיו וליהנות מסדרת צילומים המתבצעים על ידי צלם מקצועי ומנוסה, אשר ידאג להנציח אותך, ההריונית במגוון רחב של מצבים וזוויות – כשאת מחייכת את החיוך הזוהר והמאושר, מלטפת את בטנך באהבה, נהנית מהפלא הזה שעוד מעט יגיח לאוויר העולם וכמובן, גם בן זוגך, אמך או כל אדם אחר אותו תרצי לשתף בצילומים לא יקופח. בסוף יום הצילומים תוכלו ליהנות מסדרת תמונות איכותיות וקסומות מאותה התקופה הקסומה אותה אתם עוברים.

 

המזכרות של צילום היריון הבאות לידי ביטוי בסדרת תמונות יפות במיוחד, יישארו אתכם גם שנים ארוכות אחרי שאותו ההיריון יהיה כבר מאחוריכם, תוכלו להסתכל ולהיזכר באותם הימים או להראות את התמונות לילד שכבר יגדל ולחלוק אתו זיכרונות וסיפורים מאותה התקופה. אז אם גם אתם רוצים ליהנות ממזכרות יפות ואיכותיות אשר ילוו אתכם כל החיים, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם פשה סטודיו ולקבל את כל הפרטים הרלוונטיים בנושא.

צרו קשר היום

מעוניינים לקבל פרטים נוספים?אהבתם את מה שראיתם?
מלאו את פרטיכם בטופס הבא ואני אחזור אליכם בהקדם

שלח