חייגו אלינו - 0522230333

סטודיו לצילום

צילום ילדים

אתם מסתכלים על הילדים שלכם באהבה, איזה מתוקים הם, איך הם גדלים כל הזמן, משתנים ומרגשים אתכם בכל פעם מחדש במשהו שהם עושים או אומרים. ואותם רגעי אושר הם רגעים אשר שווים הנצחה, רגעים ששווה לזכור גם עוד שנים רבות וארוכות.

 

בסטודיו של פשה סטודיו, אתם והילדים תוכלו ליהנות יחדיו מיום צילום חוויתי ומהנה במיוחד. אתם מוזמנים להביא אתכם אביזרים ופרטי לבוש שונים ולהשתולל עם הרעיונות שיהוו כנושא של התמונות. בפשה סטודיו מקפידים על יחס אישי ונעים הן כלפיכם והן כלפי הילדים ואחרי שיחה אישית אחרי שיובן איזה סוג של תמונות אתם רוצים, יהיה אפשר לגשת ולהתחיל לצלם את הילדים.

 

בסיום יום הצילום, תוכלו ליהנות מסדרת תמונות שכל אחת מהן מנציחה רגע אחר: הילדה הגדולה עם השמלה שהיא הכי אוהבת, האמצעי והקטן שהם מתחבקים חיבוק אוהב, כל הילדים ביחד כשהם משחקים בכדור וכמובן, איך אפשר גם בלי תמונות משותפות אתכם ההורים, הרי גם אתם צריכים להיות חלק מאותם הרגעים.

 

אז אם גם אתם מעוניינים במזכרת מקסימה ומרגשת מתקופה מאושרת, אם גם אתם רוצים שתהיה לכם האפשרות להיזכר בעוד שנים באותם הרגעים – אתם מוזמנים ליצור קשר עם פשה סטודיו וליהנות מסדרת תמונות מקצועיות, איכותיות ומרגשות שיישארו אתכם ועם הילדים עוד שנים רבות.

צרו קשר היום

מעוניינים לקבל פרטים נוספים?אהבתם את מה שראיתם?
מלאו את פרטיכם בטופס הבא ואני אחזור אליכם בהקדם

שלח