חייגו אלינו - 0522230333

סטודיו לצילום

צילום משפחה

הילדים גדלים מהר, הנה הקטן כבר הולך בכוחות עצמו, את האמצעי סיפרתם לאחרונה ואתם לא מפסיקים להתלהב מהמראה שלו עם שיער קצר והגדולה כבר עולה לכיתה א' – ילדה מקסימה. אז נכון שאתם משתדלים להנציח במצלמה הביתית שלך את כל הרגעים החשובים הללו – אבל מגיעים לכם ולילדים גם מזכרת אחת מיוחדת, צילום משפחה איכותי ומקצועי בו כולכם יחד לוקחים חלק. אצל פשה סטודיו, תוכלו לקבל את המזכרת הטובה ביותר אותה תוכלו להעניק לעצמכם ולידכם – סט תמונות איכותיות ויפות של כל בני המשפחה ביחד.

 

לפשה סטודיו יש את הציוד האיכותי והמקצועי ביותר להנצחת רגעים קסומים ויצירת זיכרונות בהם כולכם מחייכים ושמחים. המצלמות האיכותיות וציוד הצילום המתקדם, הניסיון הרב של הצלמים, ההקפדה על מקצועיות ללא פשרות ושימת הדגש על היחס האישי, האדיב והנעים וכמובן, גם הגישה לילדים – יכולים להבטיח לכם שבסוף הצילומים תקבלו סט תמונות איכותי במיוחד.

 

צילומי משפחה של פשה סטודיו, מתבצעים בסטודיו מרווח, המאובזר בשפע של צעצועים, תלבושות ואביזרים אחרים אשר בכוחם להעשיר את התמונות ולהעלות את ערך המזכרת אף יותר. נוסף על כך, כל המשפחה המצטלמת תיהנה מהאווירה הנעימה והכיפית במיוחד של המקום. כך שמעבר למזכרת הנהדרת בגינה התכנסתם יחדיו, תוכלו ליהנות גם מיום חווייתי משותף ומהנה, אשר ייחרט בזיכרונכם לשנים ארוכות ואם תרצו להיזכר ביותר פרטים, תוכלו תמיד להסתכל בתמונות.

צרו קשר היום

מעוניינים לקבל פרטים נוספים?אהבתם את מה שראיתם?
מלאו את פרטיכם בטופס הבא ואני אחזור אליכם בהקדם

שלח