חייגו אלינו - 0522230333

סטודיו לצילום

צילום תינוקות ניו-בורן

התינוקות הקטנים והמתוקים שלכם כל יום גדלים ומשתנים ואפילו שאתם, ההורים רואים אותם כל הזמן, גם לכם קצת קשה לעקוב אחרי כל השינויים. בכדי שלא תשכחו את התקופה הנפלאה הזאת ובכדי שיהיו ברשותכם מזכרות איכותיות להראות לתינוקות לכשיגדלו, חשוב לתעד אותם ביחד אתכם בצורה מקצועית ולהצטייד בתמונות איכותיות ויפות שיהוו כמזכרת מקסימה במיוחד אשר תלווה אתכם למשך שנים ארוכות.

 

פשה סטודיו מתמחה בצילום תינוקות ופעוטות וביצירת תמונות מקסימות ואיכותיות אשר ילוו אתכם, את הילדים שלכם, את הילדים שלהם וכן הלאה, שנים רבות. בכל פעם שתביטו על התמונות הצבעוניות והיפות, תוכלו להיזכר בחיוך בימים בהם התרגשתם שצמחה להם שן, באותה הפעם שהם אמרו בפעם הראשונה "אבא" או ברגע בו הם התחילו לזחול.

 

המצלמות החדשניות והמקצועיות, היחס האישי והאדיב והסטודיו המרווח והמאובזר מאפשרים לפשה סטודיו ליצור עבורכם סט תמונות איכותי במיוחד. הניסיון והמיומנות הרבה של הצלם נותנים לו את הכלים לדעת כיצד לתפוס אתכם ברגעים מיוחדים במיוחד – רגע בו שנכם מביטים על התינוק באושר, רגע בו התינוק צוחק, רגע בו שלושתכם מביטים אחד אל השני באהבה גדולה ורגעים קסומים נוספים.

 

אז במידה וגם אתם מעוניינים במזכרת מקסימה במיוחד, אותה תוכלו להראות לתינוקות שלכם לכשיגדלו, אתם מוזמנים ליצור קשר עם פשה סטודיו וליהנות מתמונות איכותיות שיהוו כזיכרונות מתוקים במיוחד.

צרו קשר היום

מעוניינים לקבל פרטים נוספים?אהבתם את מה שראיתם?
מלאו את פרטיכם בטופס הבא ואני אחזור אליכם בהקדם

שלח