חייגו אלינו - 0522230333

סטודיו לצילום

צילום תדמית

צילום תדמית יכול לתרום באופן משמעותי לצורה בה אנשים אשר ייחשפו לאותן התמונות יתפסו אתכם ולמה שהם ייחשבו עליכם. צילום בלבוש הנכון, בזווית הנכונה וברקע הנכון אשר יתבצע בצורה מקצועית על ידי צלם מנוסה, יכול לסייע הן לצרכי שיווק ופרסום של עסק, הן להצגה באתרי אינטרנט והן לצורך יחסי הציבור.

 

פשה סטודיו מתמחה בין היתר בצילומי תדמית וצילומי פורטרט. הצילומים המתבצעים בסטודיו המעוצב והמרווח של פשה סטודיו או בכל לוקיישן אחר עליו מוחלט בשיתוף עם הלקוח. צילומי התדמית ניתנים כשירות ללקוחות עסקיים כמו גם ללקוחות פרטיים.

 

ציוד הצילום המתקדם שברשות פשה סטודיו, יחד עם המקצועיות והניסיון של הצלם והמיומנות שלו בזיהוי הזוויות הנכונות והמבטים הנכונים, מהווים כמתכון מנצח, אשר בכוחו ליצור עבורכם צילום שיש בו הרבה משמעות.

 

לאחר שיחת היכרות קצרה והבנה מעמיקה של כל הדרישות, הציפיות והמטרות מאותו צילום, תתחיל עבודת הצילום בפועל בסופה תקבלו תמונות פורטרט מקצועיות ואיכותיות איתן תוכלו להשתמש לכל מטרה וליהנות מהרושם החיובי שהן יוצרות. אז אם גם אתם מעוניינים לשפר את התדמית שלכם או לגרום ללקוחות, לקולגות או לכל גורם אחר לתפוס אתכם בצורה קצת שונה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם פשה סטודיו וליהנות מצילום תדמית מקצועי אשר יספק עבורכם תמונות מחמיאות ואיכותיות אשר תענינה על כל הדרישות והצרכים שלכם.

צרו קשר היום

מעוניינים לקבל פרטים נוספים?אהבתם את מה שראיתם?
מלאו את פרטיכם בטופס הבא ואני אחזור אליכם בהקדם

שלח